از من چقدر شبیه تو زاده می شود

در کشوری توسعه نیافته (بالا رفتن از دیوار مردم با اجازه همسایه رو به رویی) حق کپی رایت آزاد است مهم ترویج فرهنگ و اندیشه است

اتاقی از جنس من

   
 

باید باشد تا بتوانم خوب تمام زوایای خودم را برانداز کنم بفهمم کی هستم و قرار است کی باشم باید باشد بی زحمت دادخواهی ،که باور داشتنم را باور کنم که محقق شده و جاری بوده همیشه بدون آنکه من بخواهمش ،و فریادش کنم ،احساس نشود زجر خواستنش و نا خود آگاه چشیده شود لذت داشتنش .

                                      « اتاقی از آن خودم »

یک چار دیواری از جنس اعتماد به من ،از جنس اعتماد به حضوری که منم ،از جنس شعوری که فراسوی اندامی که دوست داشته می شود و « باید » ! باور شود که هست در قد و قواره های یک انسان و فارق از قیدهای جنسیت.

نباشد و بفهمم نبودنش را ،ناخود آگاه تمام ابزار محبت ها و میل به اتصالها را مثل عضوی اضافی پس میزنند سیگنالهای ادراکم ، که بیشتر اوقات نمی گذارند که بفهمم و گاهی هم نمی خواهم که بفهمم می بینی ؟ پس همیشه به ما ظلم نمی شود گاهی خود ما هستم که بد می کنم به خود و سد می کنیم راه های رسیدن به خود را .

ولی مهم تر از فهمیدنش این است که بتوانی برای داشتنش کاری کنی وگرنه تحمل رنجی خود خواسته و قطع کردن همه ی سیم های رابطه آرام آرام از گستره ی روان و ذهن ، حلول جسمانی پیدا میکند درد مزمن هر روزه می شود از صدا ها و آمد ها و شد ها و دوست داشتن ها و دوست داشته شدنها ، دچار نوعی سیری زودرس می شوی و این زود رس بودن را هم اندکی می فهمی و دردت دو چندان می شود بخصوص  زمانی که داشته باشی و باشند کسانی خواهان برقراری اتصالات عاطفی و انسانی با تو ...!!

 

[ ۱۳٩٠/٧/۱٢ ] [ ٧:٢٥ ‎ب.ظ ] [ سروش ] [ نظرات () ]